Nawigacja : Strona główna Budowa, dom, ogród

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Klose Sp. z o.o. Meble - produkcja, sprzedaż


Top

Klose Sp. z o.o. Informacje

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się sprzedażą mebli marki Klose w Polsce i krajach europejskich. Nazwa marki pochodzi od nazwiska pierwszego właściciela firmy Karla Heinza Klose, który w latach 1992-1993 zakupił trzy polskie zakłady produkcyjne w Nowem nad Wisłą, w Czersku i Gościcinie i rozpoczął produkcję mebli. Biuro firmy znajduje się w Czersku, w województwie pomorskim.

Top

OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór markowych i autoryzowanych produktów. Oferujemy kompleksowe wykonawstwo mebli, począwszy od pomysłu, kończąc na precyzyjnie wykończonych detalach. Tworzymy oryginalne kolekcje, wyprodukowane z naturalnych surowców - z drewna litego lub z oklein naturalnych, w modnej linii i o ciekawym designie. Zawsze najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego przy projektowaniu uwzględniamy ich indywidualne potrzeby i wymagania. W sprzedaży posiadamy szeroki wybór krzeseł, stołów, mebli wypoczynkowych, szaf, a także luster i innych produktów, stanowiących idealne wyposażenie każdego domu. Na powierzchni około tysiąca metrów kwadratowych wyeksponowaliśmy ponad 2000 produktów. Poszukujesz ciekawych rozwiązań? Chcesz modnie umeblować mieszkanie lub po prostu zmienić wystrój wnętrza? Zapraszamy do nas! Gwarantujemy wysoką jakość w przystępnych cenach!

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Klose Sp. z o.o.
Adres: Szkolna 13, 89-650 Czersk

Top
meble do salonu Czersk, meble wypoczynkowe Czersk, krzesła Czersk, stoły Czersk, wyprzedaż mebli Czersk, fabryka mebli Czersk, komody Czersk, szafy Czersk, lustra Czersk, meble salonowe Czersk, meble do salonu pomorskie, meble wypoczynkowe pomorskie, krzesła pomorskie, stoły pomorskie, wyprzedaż mebli pomorskie, fabryka mebli pomorskie, komody pomorskie, szafy pomorskie, lustra pomorskie, meble salonowe pomorskie