Nawigacja : Strona główna Budowa, dom, ogród

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Tukson. FUH. Autoryzowany dealer Komandor Warszawa S.A.


Top

Tukson. FUH. Autoryzowany dealer Komandor Warszawa S.A. Informacje

Nasza firma działa w Płocku, w województwie mazowieckim. Jesteśmy autoryzowanym dealerem produktów marki Komandor. Warto nam zaufać, gdyż mamy 20-letnie doświadczenie w branży.

Top

OFERTA

Oferujemy meble najwyższej jakości, dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań Klientów. W katalogu naszych produktów można znaleźć wiele modeli funkcjonalnych szaf Komandor. To właśnie w tych meblach został wprowadzony oraz wypromowany system drzwi przesuwnych, które rozsławiły markę zarówno w całym kraju, jak i za granicą. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór mebli gotowych, ale także realizujemy projekty mebli na wymiar. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy chętnie służą każdemu pomocą. Doradzą przy wyborze odpowiedniej garderoby czy kuchni. Nasza oferta obejmuje także: meble do przedpokoju, meble do pokoju dziecięcego, meble łazienkowe. Zachęcamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Tukson. FUH. Autoryzowany dealer Komandor Warszawa S.A.
Adres: Wyszogrodzka 127, 09-410 Płock

Top
meble na wymiar Płock, Komandor Płock, szafy Komandor Płock, garderoby Płock, drzwi przesuwne Płock, meble na wymiar mazowieckie, Komandor mazowieckie, szafy Komandor mazowieckie, garderoby mazowieckie, drzwi przesuwne mazowieckie