Nawigacja : Strona główna Budowa, dom, ogród

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Rob-Tom. B. Mikołajczyk


Top

Rob-Tom. B. Mikołajczyk Informacje

Przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest sprzedaż urządzeń hydrauliki siłowej. Zajmujemy ugruntowaną pozycję na rynku i nieustannie cieszymy się zaufaniem oraz uznaniem klientów. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Pleszewie, w województwie wielkopolskim.

Top

OFERTA

Proponujemy Państwu wysokiej jakości urządzenia siłowe znanych i renomowanych marek. Regularnie sprowadzamy nowy towar i możemy zapewniać atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo techniczne. Oferujemy: silniki hydrauliczne rozdzielacze elektrozawory pompy hydrauliczne siłowniki hydrauliczne zasilacze hydrauliczne pompy próżniowe olejowe i łopatkowe pompy z pierścieniem wodnym W sprzedaży posiadamy także dmuchawy i wentylatory bocznokanałowe, promieniowe, osiowe i strumieniowe. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółowej oferty naszej firmy. Zapraszamy do współpracy!

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Rob-Tom. B. Mikołajczyk
Adres: Szymanowskiego 6, 63-300 Pleszew

Top
hydraulika siłowa, pompy próżniowe, naprawa pomp próżniowych, sprzedaż pomp próżniowych, siłownik hydrauliczny, agregat hydrauliczny, silnik hydrauliczny, kompresor kaeser, akumulator hydrauliczny

Tel. komStrona
509 859 706