Nawigacja : Strona główna Elektronika, foto, wideo

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Łukasz Lisiecki Fotografia


Top

Łukasz Lisiecki Fotografia Informacje

Łukasz Lisiecki - fotografią zajmuje się już ponad 16 lat. Jest członkiem Krakowskiego Klubu Fotograficznego. Współautor wielu wystaw: zbiorowych, pokonkursowych, przeglądowych, tematycznych.

Top

OFERTA

Do naszych usług należą: - sesje zdjęciowe, - fotoreportaż, - sesje plenerowe, - zdjęcia do dokumentów, - fotografia reklamowa, - fotografia produktowa. Oferujemy wszelkiego rodzaju fotografię, od katalogowej, zdjęcia do dokumentów przez portretową, a skończywszy na reporterskiej, do której zalicza się m.in. reportaż ślubny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie mając na uwadze jego potrzeby i wizję całej sesji. W naszej ofercie znajdą Państwo również sesje biznesowe, reklamowe i produktowe. Mamy też możliwość zrobienia sesji fotograficznej dla firmy, zarówno zdjęć grupowych jak i członków zarządu w wersji klasycznej oraz niestandardowej. Słowem które najlepiej definiuje nasze usługi jest jakość - każdorazowo zależy nam aby z danej chwili wyciągnąć jej pełną głębie i na zdjęciu pokazać nie tylko obrazek ale i emocje. Pracujemy również przy zdjęciach reportażowych. Nasi fotografowie podejmą się zrobienia fotorelacji z różnego rodzaju wydarzeń - koncertów, konferencji, spotkań biznesowych, wydarzeń kulturalnych czy politycznych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, podejmując z nami współpracę zyskają Państwo pewność, że sesja będzie profesjonalna, a zdjęcia wzbudzą powszechny zachwyt.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Łukasz Lisiecki Fotografia
Adres: Świerkowa 2, 32-005 Niepołomice

Top
usługi fotograficzne Niepołomice, fotografowanie Niepołomice, fotografia Niepołomice, zdjęcia ślubne Niepołomice, fotografia ślubna Niepołomice, fotografia studyjna Niepołomice, wywoływanie zdjęć Niepołomice, fotograficzne usługi Niepołomice, obróbka zdjęć Niepołomice, sesja zdjęciowa Niepołomice, bank zdjęć Niepołomice

Tel. komStrona
509 170 038