Nawigacja : Strona główna Finansowe i prawne

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

PROFI Usługi Doradcze Piotr Redłowski


Top

PROFI Usługi Doradcze Piotr Redłowski Informacje

Biuro Rachunkowe Profi specjalizuje się w usługowym prowadzeniu Ksiąg rachunkowych i finansów przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą, Biuro zajmuje się również konsultingiem i doradztwem z zakresu administracji i finansów firmy. Jesteśmy przygotowani do pełnej obsługi wszelkiego typu podmiotów gospodarczych z różnych branż, od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą do dużych spółek handlowych i produkcyjnych.

Od momentu podpisania umowy możemy przejść wszystkie czynności księgowe, załatwić wymagane formalności w urzędach. Firmom pragnącym rozpocząć lub przekształcić działalność oferujemy pełny zakres czynności potrzebnych do uruchomienia lub przekształcenia firmy- od notarialnego aktu założycielskiego (współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną) po użyczenie adresu na tymczasową siedzibę. Możemy porozumiewać się w języku angielskim. Odbieramy dokumenty od klientów i załatwiających wszystkie sprawy w urzędach.

Top

OFERTA

Jesteśmy przygotowani do pełnej obsługi wszelkiego typu podmiotów gospodarczych z różnych branż. Obecnie prowadzimy usługowo Księgi Handlowe spółek handlowych, spółek jawnych, spółek cywilnych i firm jednoosobowych prowadzących zarówno księgi przychodów i rozchodów jak i księgi handlowe.

Spółka oferuje usługi w zakresie:

- księgowość - Sprawna i fachowa obsługa finansowo-księgowa jest podstawą bezpieczeństwa rozliczeń podatkowych firmy. Dodatkowo może zapewnić obniżenie kosztów działania firmy.

- analizy i doradztwo finansowe - Dostęp do rzetelnej i pełnej informacji finansowej jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu firmy.

- obsługa kadrowo-płacowa i rozliczeń z ZUS

- obsługa administracyjna - Nie masz biura? Potrzebujesz fachowej i sumiennej obsługi?

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: PROFI Usługi Doradcze Piotr Redłowski
Adres: Młynarska 6/28, 05-500 Piaseczno

Top
biuro rachunkowe Piaseczno, księgowa Piaseczno, usługi rachunkowe Piaseczno, rachunkowość Piaseczno, rozliczenia Piaseczno, księgi rachunkowe Piaseczno, sprawozdania finansowe Piaseczno, pełna księgowość Piaseczno, podatki Piaseczno, księgowość Piaseczno

Tel. komTel. biuroStrona
60150330922 757 07 19