Nawigacja : Strona główna Finansowe i prawne

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Asekura Piotr Radlak


Top

Asekura Piotr Radlak Informacje

Nadrzędnym celem firmy jest skuteczna realizacja zleconego zadania. Asekura nie uznaje barier czasowych ani związanych z miejscem realizacji. Asekura podejmuje się działań na terenie całej Unii Europejskiej, ale jeżeli Państwa życzeniem będzie podjęcie działań w innej części świata, firma jest do Państwa usług. Jedynym ograniczeniem mogą być dla nas obowiązujące przepisy prawa, ale zawsze szukamy takich rozwiązań, w których przepisy te będą stosowane z korzyścią dla Państwa. Działalność firmy cechuje profesjonalizm, elastyczność i kreatywność. Firma kieruje się zasadami etyki, wynikającymi ze specyfiki zawodu detektywa. Firma prowadzona jest przez licencjonowanego detektywa, posiadającego wieloletnie doświadczenie w pracy w Policji i służbach specjalnych, obecnie pełniącego funkcję rzecznika prasowego Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, dzielącego się swoją wiedzą z przyszłymi adeptami zawodu podczas szkoleń w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Zrealizowane dotąd działania były efektywne i dotyczyły spraw o różnym stopniu skomplikowania, prowadzonych w różnych częściach Polski, a także w Norwegii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji i Izraelu.

Top

OFERTA

Cena usługi jest każdorazowo ustalana indywidualnie z klientem i jest uzależniona od charakteru zlecenia, przewidywanego czasu realizacji, jego specyfiki i stopnia złożoności. Ustalenia te następują jeszcze przed podpisaniem umowy z klientem, Firma realizuje zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Więcej na stronie internetowej.

Top

DODATKOWE INFORMACJE

Indywidualne konsultacje są bezpłatne, mogą odbywać się w miejscu wyznaczonym przez klienta. Firma ASEKURA gwarantuję pełną dyskrecję i rzetelność wykonanych usług. Firma działa również na terenie Bielska-Białej, Żywca i Beskidu Śląskiego oraz Żywieckiego.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Asekura Piotr Radlak
Adres: Zubrzyckiego 18, 44-100 Gliwice

Top
detektyw Gliwice, licencjonowany detektyw Gliwice, detektywi Gliwice, najlepszy detektyw Gliwice, detektyw śląskie, najlepszy detektyw śląskie, sprawdzony detektyw Gliwice

Tel. komStrona
885 557 557