Nawigacja : Strona główna Finansowe i prawne

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Kancelaria Prawna - Adwokat Marta Pendzej


Top

Kancelaria Prawna - Adwokat Marta Pendzej Informacje

Jestem adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Prowadzę Kancelarię z zakresu prawa cywilnego. Specjalizuję się w szczególności w prawie rodzinnym. Nabyłam duże doświadczenie zawodowe w prowadzeniu spraw o rozwód i separację. Zapraszam także na mediacje dotyczące wszystkich spraw cywilnych, gospodarczych i rodzinnych. Kancelaria zajmuje się także sprawami spadkowymi oraz dotyczącymi odszkodowań związanymi z wypadkami komunikacyjnymi w sporach z ubezpieczycielem, a także odszkodowaniami za niewłaściwe leczenie i błędy lekarskie. W swojej pracy kieruję się zawsze dobrem Klienta i etyką zawodową.

Top

OFERTA

Rozwód... Moja Kancelaria Adwokacka zajmuje się w głównej mierze prowadzeniem spraw o rozwód. Separacja... Z wielu różnych powodów małżonkowie decydują się właśnie na separację, a nie na rozwód. Alimenty... Prowadzę sprawy o alimenty na małoletnie dzieci, na uczące się dzieci, na współmałżonka, a także sprawy o przyczynianie się do kosztów utrzymania rodziny. Władza rodzicielska Są to sprawy, które często wzbudzają najwięcej emocji i z którymi ludzie nie potrafią sobie poradzić nie tylko pod względem prawnym ale również emocjonalnym. Podział majątku... Kancelaria prowadzi sprawy o podział majątku dorobkowego, które toczą się w trakcie postępowania oraz po rozwodzie czy separacji.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Kancelaria Prawna - Adwokat Marta Pendzej
Adres: Ks. Bp Władysława Bandurskiego 12a/2, 31-515 Kraków

Top
adwokat Kraków, sprawy rozwodowe Kraków, sprawy o roszczenia Kraków, sprawy o zaprzeczenie ojcostwa Kraków, sprawa o ustalenie ojcostwa Kraków, sprawy związane z majątkiem małżeńskim Kraków, separacje Kraków, sprawy związane z władzą rodzicielską Kraków, Marta Pendzej Kraków

Tel. komTel. biuroStrona
501-007-043(12) 4173635 ; (12) 4100393