Nawigacja : Strona główna Motoryzacja i transport

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Go! Express & Logistics Wrocław


Top

Go! Express & Logistics Wrocław Informacje

GO! EXPRESS & LOGSITICS doręcza listy, dokumenty, paczki oraz wszelkie przesyłki frachtowe. Niezależnie od wielkości, kraju czy terminu doręczenia, bo dla nas wszystko jest możliwe, nie ma żadnych granic! 24 godziny na dobę. 365 dni w roku. Na życzenie - co do minuty.

Top

OFERTA

Niezawodne usługi kurierskie - szybko, tanio, bezpiecznie. Marki i specjalizacje GO! WORLDWIDE wysyłka obejmująca cały świat: ekspresowe przesyłki międzynarodowe z GO! GO! CITY & REGION lokalne usługi kurierskie - transporty bezpośrednie w mieście i regionie. GO! POLSKA przesyłki krajowe - Ekspresowa wysyłka dokumentów oraz paczek - dziś odbiór, jutro doręczenie. Produkty i usługi GO! EXPRESS & LOGSITICS doręcza listy, dokumenty, paczki oraz wszelkie przesyłki frachtowe. Niezależnie od wielkości, kraju czy terminu doręczenia, bo dla nas wszystko jest możliwe, nie ma żadnych granic! 24 godziny na dobę. 365 dni w roku. Na życzenie - co do minuty. GO! na Państwa życzenie odbierze i doręczy przesyłkę również w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Zlecenie Online Telefoniczne zlecenie odbioru jest dla Państwa niewygodne, a ręczne wypełnianie listów przewozowych kradnie Państwa cenny czas? Zamówcie Państwo wybraną usługę drogą elektroniczną dzięki zleceniu on-line. Potwierdzenie nadania przesyłki oraz list przewozowy otrzymają Państwo e-mailem. Track & Trace Gdzie obecnie znajduje się przesyłka? Czy nie było żadnych opóźnień w doręczeniu? Dzięki Track & Trace mogą Państwo w każdej chwili to sprawdzić. GO! oferuje wszystko to, co najważniejsze w wysyłce Państwa pilnych dokumentów, paczek oraz drobnicy: - indywidualną i profesjonalną obsługę Klienta - sprawną realizację zleceń - najwyższą jakość i szybkość

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Go! Express & Logistics Wrocław
Adres: Cesarzowice 1F, 55-080 Kąty Wrocławskie

Top
Firma kurierska, firma kurierska Wrocław, firmy kurierskie, firmy kurierskie Wrocław, usługi kurierskie, usługi kurierskie Wrocław, kurierskie usługi, kurierskie usługi Wrocław, kurier Wrocław, tani kurier Wrocław, paczki międzynarodowe, paczki zagraniczne, paczka do Anglii, tania paczka do Anglii, ekspresowa paczka do Anglii, paczka do Irlandii, tania paczka do Irlandii, ekspresowa paczka do Irlandii, paczka do Niemiec, tania paczka do Niemiec, ekspresowa paczka do Niemiec, paczka do Austrii, tania paczka do Austrii, ekspresowa paczka do Austrii, paczka do Holandii, tania paczka do Holandii, ekspresowa paczka do Holandii, paczka do Belgii, tania paczka do Belgii, ekspresowa paczka do Belgii, paczka do Francji, tania paczka do Francji, ekspresowa paczka do Francji.

Tel. komTel. biuroStrona
508 378 50871 364 53 40