Nawigacja : Strona główna Motoryzacja i transport

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Grand Bus Grzegorz Buszkiewicz


Top

Grand Bus Grzegorz Buszkiewicz Informacje

Grand Bus Grzegorz Buszkiewicz Międzynarodowy przewóz osób. Firma Grand Bus zajmuje się przewozem osób do NIEMIEC HOLANDII BELGII. Do dyspozycji klientów mamy busy osobowe. Firma M.B.BUS Transport Osobowy Przewozy Okazjonalne zajmuje się przewozem osób w transporcie krajowym .Do dyspozycji klientów oddajemy wysokiej jakości pojazdy:busy i autokary.

Top

OFERTA

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie osób i rzeczy na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia.oraz w przewozach okazjonalnych osób w kraju. Nasi doświadczeni kierowcy zapewnią bezpieczny i spokojny przejazd do wyznaczonego celu w miłej i kulturalnej atmosferze. Posiadamy certyfikaty i licencje niezbędne do wykonywania usług w zakresie międzynarodowego transportu osób. W naszych pojazdach obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu i palenia papierosów. Nasze busy wyposażone są w klimatyzacje, Webasto - ogrzewanie postojowe, komfortowe rozkładane fotele. Zapraszamy gorąco do skorzystania z naszej oferty oraz zapoznania się z naszymi promocjami. Zadowolenie i bezpieczny dowóz klienta na miejsce jest główną dewizą naszej firmy.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Grand Bus Grzegorz Buszkiewicz
Adres: Zwoleńska 1, 27-300 Lipsko

Top
busy do Niemiec, busy do Holandii, busy do Belgii, busy wynajem, przewozy okazjonalne osób, przewozy grupowe osób, autokary wynajem, przewozy osób niemcy, przewozy osób Holandia, przewozy osób Belgia, tarnsport osób busami za granice, tanio bus do Holandii, tanio bus do Belgii, tanio bus do Niemiec, przewozy krajowe osób, bus wynajem, paczki do Niemiec, paczki do Holandii, paczki do belgii

Tel. komTel. biuroStrona
509 187 851608 522 378