Nawigacja : Strona główna Motoryzacja i transport

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

PRZEM-CAR


Top

PRZEM-CAR Informacje

Siedziba naszej firmy Przem-Car znajduje się w Iławie, w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizujemy się w przywracaniu sprawności samochodów osobowych oraz dostawczych. W branży działamy od kilku lat, ale zaufało nam już wielu klientów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkie usuwanie usterek i atrakcyjne ceny.

Top

OFERTA

Eksploatacja samochodów wiąże się ze zużywaniem podzespołów i usterkami. Jeśli szukają Państwo miejsca w którym można naprawić pojazd to zachęcamy do odwiedzenia naszego warsztatu. W doskonale wyposażonym wnętrzu szybko i precyzyjnie diagnozujemy problem, między innymi przy pomocy sprzętu komputerowego i zabieramy się do jego usunięcia. Usuwamy usterki w samochodach osobowych i pojazdach dostawczych wszystkich marek. Naprawiamy zawieszenie, hamulce oraz instalację elektryczną. Zajmujemy się również klimatyzacją samochodową, którą odgrzybiamy. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: PRZEM-CAR
Adres: Mikołaja Kopernika 4a, 14-200 Iława

Top
diagnostyka samochodowa Iława, naprawa samochodów osobowych Iława, naprawa samochodów dostawczych Iława, przeglądy okresowe Iława, warsztaty samochodowe Iława, mechanik samochodowy Iława, mechanicy samochodowi Iława, naprawa układów zawieszenia Iława, naprawa układu hamulcowego Iława, autoserwis Iława, przeglądy techniczne Iława, elektryk samochodowy Iława, klimatyzacja samochodowa Iława, odgrzybianie klimatyzacji Iława

Tel. komTel. biuro
509 018 012896486878