Nawigacja : Strona główna Rozrywka, imprezy i sztuka

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Obsługa Przyjęć Paweł Potrząsaj


Top

Obsługa Przyjęć Paweł Potrząsaj Informacje

Ślub i wesele to bardzo ważna i podniosła chwila dla każdego. Często najpiękniejszy dzień w życiu. Wspomnienia po nim pozostają w pamięci na zawsze. MY postaramy się, aby wracały z uśmiechem na ustach i radością w sercu. Będziemy usilnie pracować, aby marzenie o idealnym weselu się spełniło.

Top

OFERTA

Już 20 lat zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, komunijnych, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych, w tym także balów sylwestrowych. Oferujemy Państwu dwie klimatyzowane sale jadalne, na których , możemy pomieścić 300 osób oraz okazałą sale taneczną z parkietem i oświetleniem dyskotekowym. Dysponujemy dużym parkingiem i obszerną altaną. Zapewniamy Państwu miłą i szybką obsługę oraz pyszną, domową i tradycyjną kuchnię. Organizujemy przyjęcia standardowe i wyrafinowane dla bardziej wymagających klientów. Polecamy również stół wiejski i stół owocowy z fontanną czekoladową.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Obsługa Przyjęć Paweł Potrząsaj
Adres: Klwatka Królewska 9, 26-634 Gózd

Top
organizacja przyjęć Radom, organizacja imprez Radom, przyjęcia komunijne Radom, wesela Radom, chrzciny Radom, organizacja imprez okolicznościowych Radom, organizacja bali sylwestrowych Radom, sala do wynajęcia Radom, sala taneczna do wynajęcia Radom, sala klimatyzowana do wynajęcia Radom, przyjęcia z wyżywieniem Radom

Tel. komTel. biuroStrona
509-924-643 ; 509-474-692(48) 340-21-06