Nawigacja : Strona główna Gastronomia

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Koliba pod Czarcim Kopytem Karyna Suwara


Top

Koliba pod Czarcim Kopytem Karyna Suwara Informacje

"Koliba pod Czarcim Kopytem" powstała w 1990 roku i od tego czasu jest miejscem niezwykłym i nietuzinkowym. Czaruje swym urokiem każdego, kto odwiedzi to magiczne miejsce. Zapraszamy do odwiedzenia naszej koliby a na pewno będą to niezapomniane wrażenia nie tylko dla duszy ale i dla podniebienia!!!

Top

OFERTA

SALA I "KOMINKOWA" To sala ogniskowa. Wokół paleniska umieszczonego centralnie w ponad 200 letniej izbie, wygodnie mieści się około 30 osób. Palenisko służy do własnoręcznej adaptacji pstrąga do spożycia. Obsługa i gospodarz radzą jak przypiekać na prawdziwym ogniu te smakowite kąski. W rogu izby wisi zerwana w Boże Narodzenie jemioła. SALA II "PYSK DIABŁA" W drugiej sali ogień płonie w diabelskim pysku, tutaj przy stołach na ławach zmieści się około 50 osób. Można w niej zamówić wszystkie serwowane przez "czarcią" kuchnię potrawy. Warto to zrobić, zapewniamy niezwykłe wrażenia smakowe, dobra muzyka, ogień płonący w diabelskim pysku, to tylko nieliczne atrakcje tej sali. SALA III "PODZIEMNA GROTA" Oprócz pyska ma też diabeł... zadek, aby go jednak zobaczyć, należy zstąpić pod ziemię do najniżej położonej sali, oświetlonej pochodniami i ogniem z "czarciego" pieca. Niezwykłą atrakcją, sali III są "Żarna do mielenia grzechów ludzkich". W tej niezapomnianej scenerii, odpoczywać może, równocześnie 100 osób. W podziemnej grocie można organizować wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. W razie organizacji imprez w jednej sali, proponujemy prowadzenie imprezy w języku angielskim, przewidujemy drobne upominki. Organizacja imprez od 50.00 zł do 140.00 zł za osobę. Wszystkie ceny można negocjować. Gospodarz koliby może pomóc w organizacji transportu dla grup zorganizowanych z hoteli i domów wczasowych. Grota pod ziemią jest klimatyzowana. OFERTA SPECJALNA AMFITEATR -ORGANIZACJA IMPREZ "Koliba pod Czarcim Kopytem" zapewnia miejsce na imprezy plenerowe. Amfiteatr mieści do 500 osób. Gospodarz proponuje pieczenie prosiaka, "czarcie" smakołyki i napitki, zapewnia regionalną oprawę całości. Oferuje pełne zaplecze gastronomiczne. Jest przygotowany na niespodzianki atmosferyczne, cały amfiteatr może być w ciągu kilku minut zadaszony. "Właściciel"Koliby pod Czarcim Kopytem" proponuje by organizatorzy imprez, korzystali z z usług telefonicznych. Na stronie kontaktowej podaje dostępne numery. Zaprasza do negocjacji, uważa, że tylko bezpośrednia rozmowa owocuje w satysfakcjonujące obie strony efekty. "W "Kolibie pod Czarcim Kopytem" rachunek można regulować: gotówką, kartą płatniczą, przelewem.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Koliba pod Czarcim Kopytem Karyna Suwara
Adres: Równica 23, 43-450< Ustroń

Top
restauracja Ustroń, sala Ustroń, restauracja Ustroń, sala Ustroń, jedzenie Ustroń, posiłki Ustroń, Koliba pod Czarcim Kopytem Ustroń, amfiteatr, organizacja imprez

Tel. komStrona
(33)854-58-29