Nawigacja : Strona główna Rzemiosło i przemysł

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

SoBo Fashion collection Bożena Minowicz i Elżbieta Bochurzyńska


Top

SoBo Fashion collection Bożena Minowicz i Elżbieta Bochurzyńska Informacje

Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę z polskim producentem odzieży -firmą SoBo Naszym atutem jest bogaty, zróżnicowany park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Posiadamy bogatą ofertę produkcyjną oraz usługową. Przyjmujemy zlecenia szycia oraz przeszyć odzieży damskiej lekkiej.

Top

OFERTA

Strona internetowa www.sobo.orneta.eu

Top

DODATKOWE INFORMACJE

Oferujemy usługę od projektu do gotowego wyrobu. Realizacja zamówienia odbywa się na podstawie pierwowzoru, rysunku, zdjęcia lub pomysłu, którego projekt wykonujemy w pracowni firmy. W trosce o naszych klientów oferujemy profesjonalną obsługę, rzetelne kalkulacje, kosztorysy - bazując na konkretnych danych. Dzięki temu stwarzamy atrakcyjne warunki finansowe dla naszych odbiorców jak również zapewniamy poufność przekazywanych nam informacji. Produkujemy również własną linię odzieży damskiej od rozmiaru 40 do 58, min. bluzki, tuniki, żakiety, spodnie, legginsy, odzież sportową. Proces produkcji odbywa się zgodnie z ogólnymi standardami oraz wymogami technologicznymi i zachowaniem norm jakościowych. Wykorzystujemy polskie tkaniny bawełniane oraz dzianiny. Nasza własna linia odzieży sygnowana logo ,,SoBo” jest dostępna w kilku sklepach na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Nasz towar dowozimy do kontrahentów własnym transportem lub za pośrednictwem firm kurierskich. Współpraca z nami opiera się na elastycznych warunkach drogą negocjacji. Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem i będziemy mogli współpracować z Państwem podczas realizacji różnych projektów.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: SoBo Fashion collection Bożena Minowicz i Elżbieta Bochurzyńska
Adres: św. Jana 8, 11-130 Orneta

Top
producent odzieży damskiej SoBo, duże rozmiary damskie.odzież dla puszystych, producent odzieży w dużych rozmiarach, moda dla puszystych, moda xxl