Nawigacja : Strona główna Rzemiosło i przemysł

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

KUNSZT Metaloplastyka


Top

KUNSZT. METALOPLASTYKA ELŻBIETA BALBINA ŁEMPICKA Informacje

KUNSZT Metaloplastyka od 1997 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją oryginalnych mebli stalowych. W naszych projektach, metaloplastykę staramy się łączyć z elementami szkła, mosiądzu, drewna i materiałami obiciowymi. W projektach indywidualnych, kierujemy się gustem zleceniodawców, a w produkcji seryjnej – stawiamy na funkcjonalność, estetykę i przystępną cenę.

Top

OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: łóżka stoliki ławy krzesła taborety regały wieszaki ścienne stojaki na wino ramy na lustro świeczniki kwietniki Nasza oferta jest skierowana do tych wszystkich, którzy poszukują nowych i niespotykanych rozwiązań w aranżacji i wyposażeniu wnętrz.Oprócz mebli, oferujemy także przedmioty wyposażenia ogrodów. Wszystkie nasze wyroby są malowane piecowo na czarny, strukturalny kolor. Dodatkowo, mogą być one ręcznie malowane farbą imitującą patynę, stare złoto, miedź i srebro.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: KUNSZT. METALOPLASTYKA ELŻBIETA BALBINA ŁEMPICKA
Adres: Kruszwicka 23, 71-043 Szczecin
Fax: 91 - 4834 324

Top
Obróbka metali Szczecin, wyroby metalowe Szczecin, metale kolorowe Szczecin, Rękodzieło Szczecin, kowalstwo artystyczne Szczecin, Meble Szczecin, Meble metalowe Szczecin

Tel. komTel. biuroStrona
502 600 22091 - 4834 324