Nawigacja : Strona główna Noclegi

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

DOM LETNISKOWY SIECINO


Top

DOM LETNISKOWY SIECINO Informacje

Siecino - Dom letniskowy nad jeziorem na Pojezierzu Drawskim do wynajęcia, wczasy i wypoczynek dla całej rodziny. Cichy zakątek, bezpośredni dostęp do jeziora, łowienie ryb, pływanie łodzią lub jachtem, piękne okolice Jeziora Siecino. Bardzo atrakcyjnie położony na ogrodzonej działce o pow. 1 ha, z własną linią brzegową, plażą, pomostem, wspaniałe na wakacje i odpoczynek nad jeziorem. Prawdziwa gratka dla wędkarzy, grzybiarzy, miłośników żagli. Jezioro Siecino położone na Pojezierzu Drawskim w gminie Złocieniec to jedne z najczystszych jezior w Polsce, bogate w różnorodne formy życia. Wody jeziora zaliczane są do I klasy czystości. Długość linii brzegowej: 23 km, powierzchnia: 743 ha, głębokość do 48 m w najgłębszym punkcie. Na wodach jeziora obowiązuje strefa ciszy i zakaz używania silników spalinowych. Można na nim spotkać m.in. kormorany, tracze i gągoły. Z ryb dominuje sielawa europejska, w dużych ilościach występują także szczupak pospolity, leszcz, lin, i okoń.

Top

OFERTA

Na działce znajduje się dom letniskowy do wynajęcia: dwa pokoje, salonik z kominkiem, kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka z prysznicem, ciepła woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie, TV SAT, wideo. Ilość miejsc noclegowych 6-10, możliwość rozbicia namiotu oraz postawienia przyczepy dla większej ilości osób. Na działce jest wydzielone miejsce na ognisko przy wodzie, altana z murowanym grillem. Do dyspozycji łódź wiosłowa oraz możliwość korzystania z jachtu typu Venus.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: DOM LETNISKOWY SIECINO
Adres: Siecino 3a, 78-520 Złocieniec

Top
dom letniskowy Siecino, Złocieniec, dom nad jeziorem Siecino, Złocieniec, wakacje nad jeziorem Siecino, Złocieniec, wczasy nad jeziorem Siecino, Złocieniec, pokoje nad jeziorem Siecino, Złocieniec, wolne pokoje nad jeziorem Siecino, Złocieniec, tanie pokoje nad jeziorem Siecino, Złocieniec, domek na Pojezierzu Drawskim, wakacje na Pojezierzu Drawskim, pokoje na Pojezierzu Drawskim

Tel. komTel. biuroStrona
602 465 037501 664 187