Nawigacja : Strona główna Zdrowie i uroda

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Sanatorium Julianówka


Top

Sanatorium Julianówka Informacje

Sanatorium "Julianówka" zaprasza osoby chore, a także chcące zregenerowaæ swoje siły. Działalność swoją sanatorium prowadzi przez cały rok, posiada wpis do Rejestru Pełnomocnika ds. Osób Niepełnosprawnych. Ośrodek znajduje siê w centrum miasta - w niedalekiej odległości od parku zdrojowego, w którym znajduje się zabytkowa w stylu góralskim muszla koncertowa, a także pijalnia wód mineralnych i fontanna "Jaś i Małgosia". Spacerem idąc do tężni obejrzeć można przepiękny Teatr Letni.

Top

OFERTA

Zapraszamy na leczenie i rehabilitacje osoby: ze skierowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia pobyty indywidualne - pełnopłatne. Leczeniem i opieką medyczna zajmą się lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci. Oferujemy do dyspozycji gości: pokoje 2 i 3-osobowe bazę zabiegową stołówkę kawiarnię z codziennymi dancingami bibliotekę sale telewizyjne parking na terenie ośrodka.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Sanatorium Julianówka
Adres: Widok 10, 87-720 Ciechocinek

Top
uzdrowisko Ciechocinek, odpoczynek Ciechocinek, wczasy Ciechocinek, zdrowie Ciechocinek, ośrodek wypoczynkowy Ciechocinek, rehabilitacja Ciechocinek, wypoczynek Ciechocinek, wakacje Ciechocinek, leczenie Ciechocinek, uzdrowisko dla niepełnosprawnych Ciechocinek, Sanatorium Julianówka Ciechocinek

Tel. biuroStrona
(54) 283-63-12