Nawigacja : Strona główna Zdrowie i uroda

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA W ZAKRESIE NEUROLOGILEK.MED. JERZY BAJKO NEUROLOG NEUROCHIRURG


Top

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA W ZAKRESIE NEUROLOGILEK.MED. JERZY BAJKO NEUROLOG NEUROCHIRURG Informacje

Nazywam się Jerzy Bajko. Urodziłem się dnia 8.11.1954 roku w Koszalinie w rodzinie inteligenckiej. Ojciec mój był z zawodu inżynierem budownictwa lądowego, matka jest z zawodu lekarzem - specjalistą pediatrii i psychiatrii (obecnie przebywa na emeryturze). Do szkoły podstawowej uczęszczałem w Gryfinie, następnie kontynuowałem naukę w Liceum Ogólnokształcącym Nr 2 w Szczecinie. Po zdaniu matury w roku 1973 dostałem się na Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W czasie studiów uczestniczyłem w pracach Studenckiego Towarzystwa Naukowego (początkowo w Kole Naukowym przy Zakładzie Histologii Instytutu Biostruktury PAM - opiekun koła: Dr. Różewicka) a następnie w Kole Naukowym przy Klinice Neurochirurgii PAM - opiekun koła: I. Kojder).

Top

OFERTA

Praktyka Gabinet czynny jest w godzinach: pon. 930 - 1730 śr. 930 - 1730 Moje doświadczenie potwierdzają 10 lat pracy klinicznej oraz liczne staże zagraniczne. Doświadczenie było przekazywane z pokolenia na pokolenie. Już moja mama była pzez wiele lat specjalistą w dziedzinie psychiatrii i neurologii i emerytowanym ordynatorem Oddziału Neuropsychiatrii w Sanatorium Neuropsychiatrycznym w Nowym Czarnowie koło Gryfina.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA W ZAKRESIE NEUROLOGILEK.MED. JERZY BAJKO NEUROLOG NEUROCHIRURG
Adres: Monte Cassino 36/9, 70-465 Szczecin

Top
neurolog Szczecin, lekarz neurolog Szczecin, lekarz neurochirurg Szczecin, leczenie zespołów bólowych kręgosłupa Szczecin, leczenie nerwicy Szczecin, leczenie padaczki Szczecin, polecany neurolog Szczecin, polecony neurolog Szczecin