Nawigacja : Strona główna Pozostałe

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Hodowla Psów Rasowych Yorkshire terrierr Koral FCI Maltańczyk salon fryzjerski dla psów


Top

Hodowla Psów Rasowych Yorkshire terrierr Koral FCI Informacje

O nas

Witam serdecznie na stronie mojej pasji - miłości do psów rasy YORKSHIRE TERRIER, która znajduje się w Bydgoszczy.

Chciałabym w skrócie opisać jej historię.
Zaczęło się od najmniejszej Yorki Sissi... Córka koniecznie chciała kota, ale mój mąż postanowił, że jak ma być jakiś zwierzak w domu to tylko York. Piesek ten nie uczula, ponieważ nie ma sierści tylko włos i nie linieje. Zastanawiałam się, czy kupić sunię z rodowodem czy bez. I tu drugi raz decyzję podjął mój mąż - nie kupuje się yorka bez papierów, trzeba jechać do hodowcy, dołożyć parę złotych więcej i wiesz, że wyrośnie Ci York w stu procentach.
I tak też zrobiłam.

Jednak sama Sissi nie wystarczyła, gdyż był problem, z kim ma spać w łóżku. Z córką, z synem? Jednak Sissi, jak na księżniczkę przystało wybrała łoże pańci i pana.
Zdecydowaliśmy się na kupno drugiej Yorki – Teti. Mając te dwie sunie nie wiedziałam jednak nic o wystawach, pielęgnacji włosa i hodowli.

W maju 2007 roku kupiłam ślicznego Yorka - REPRODUKTORA od Pani Uli Nazimek z Warszawy - Clarus ROYAL FLUSH i właśnie od niego zaczęła się miłość na dobre i na złe... Pani Ula nauczyła mnie wszystkiego, co związane jest z pielęgnacją włosa, wystawami i wiele innych zagadnień związanych z hodowlą psów.

Roy był pierwszym moim pieskiem,który zaczął zdobywać złote medale i stawać na podium. I to właśnie on przyczynił się do tego, że poczułam smak "wygranej". Pani Ulo dziękuję za Roya, za moją psią miłość:)

Dzięki mojemu hobby poznałam wielu ciekawych ludzi, którzy wspierają mnie dobrym słowem i zawsze chętnie pomogą w nurtujących mnie sprawach. Bardzo się cieszę, że mój mąż zdecydował się wówczas na YORKSHIRE TERRIERA...
Kochanie dziękuję Ci za nie, za cierpliwość, wyrozumiałość i że Kochasz je tak, jak ja!

Wiem, że jeśli i Ty zdecydujesz się na YORKSHIRE TERRIERA zakochasz się w Nim!

Pozdrawiam Wszystkich miłośników zwierząt.

Top

OFERTA

Szczenięta z naszej hodowli są po przeglądzie Związku Kynologicznego, mają tatuaż oraz metryczkę FCI. Są odrobaczane stosownie do wieku i trzykrotnie zaszczepiane. Opiekę nad hodowlą pełni klinika ,,Centrum" doktora Parzęckiego w Bydgoszczy. Pieski mają stały kontakt z ludźmi, nie przebywają w zamkniętym pomieszczeniu.
Wszystkim przyszłym właścicielom szczeniąt służę radą i pomocą.

Top

DODATKOWE INFORMACJE

Jestem sobie yorek mały, we mnie drzemie lew zuchwały!
Figle lubię płatać, zaraz będziesz płakać!
Ząbki ostre mam, uważaj bo Ci nimi dam!
Temperament, jak u dużego psa, zobaczymy na co się zda...
Pilnować umiem świetnie, każdy oprych ucieknie!
Charakter terriera, a ciałko słodkiego eklera :)

Marianna Gibas

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Hodowla Psów Rasowych Yorkshire terrierr Koral FCI
Adres: ul. Gnieźnieńska 22, 85-313 Bydgoszcz

Top
Hodowla Psów Rasowych Yorkshire terrierr Koral FCI Bydgoszcz, Hodowla Psów ul. Gnieźnieńska 22 Bydgoszcz, Hodowla Psów Rasowych Bydgoszcz, Hodowla Yorków Bygdoszcz, Hodowla Psów Rasowych Yorkshire terrierr Bydgoszcz, Hodowla Yorków Kujawsko pomorskie

Tel. kom
505-179-340