Nawigacja : Strona główna Pozostałe

Szukaj wyrażenia:

Województwo:

Szukaj

Centrum Szkolenia Psów Feniks


Top

Centrum Szkolenia Psów Feniks Informacje

Psy i ich szkolenie to nasza pasja. Zapraszamy wszystkich właścicieli psów z Warszawy i okolic na naukę posłuszeństwa - PT i obrony - IPO oraz na wiele godzin zabawy w psim przedszkolu. Od 13 września 2014 rozpoczyna się nowa forma szkoleń: zajęcia prowadzone w formule Rally-O. Szkolenia będą trwały po dwa miesiące i odbywały się dwa razy w tygodniu: w soboty i niedziele. Trwa już nabór na najbliższy turnus. Pies rozpoczynający szkolenie powinien znać już podstawy, takie jak chodzenie na smyczy, zatrzymywanie się, oraz proste komendy - reszty nauczy się w ramach treningu.

Top

OFERTA

Centrum Szkolenia Psów „Feniks” to grupa wysoko wykwalifikowanych osób. Zajęcia prowadzą trenerzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu psów. Założycielami ośrodka Centrum Szkolenia Psów „Feniks” są Bożena Dębska i Przemysław Steckiewicz. Przemysław Steckiewicz - instruktor szkolenia psów z 20-letnim doświadczeniem. Uprawnienia instruktora otrzymał od Głównej Komisji Szkolenia Psów Związku Kynologicznego w Polsce. Pierwsza szkoła założona przez p. Steckiewicza, znajdowała się w Warszawie przy ulicy Namysłowskiej. Był on też współzałożycielem ośrodka szkolenia psów w Podkowie Leśnej. Pan Steckiewicz posiada również doświadczenie w hodowli dogów niemieckich błękitnych oraz Shar-pei. Prowadzi on też hotel dla psów (informacja o hetelu www.hotelikdlapsow.strefa.pl). Bożena Dębska - zajmuje się hodowlą Berneńskich Psów Pasterskich oraz Dużych Szwajcarskich Psów Pasterskich. Kontakt z hodowlą www.bene-vobis.com Psy szkolone i wystawiane przez założycieli Centrum Szkolenia Psów „Feniks” bardzo często zdobywają najwyższe noty na wystawach krajowych i międzynarodowych oraz dochodzą do championatów. Firma współpracuje także z innymi hodowcami.

Top

DANE FIRMY

Nazwa Firmy: Centrum Szkolenia Psów Feniks
Adres: Królewska 164, 05-502 Bogatki

Top
hodowla psów mazowieckie, hodowla psów Bogatki, szkolenie psów mazowieckie, szkolenie psów Bogatki, centrum szkolenia psów mazowieckie, centrum szkolenia psów Bogatki

Tel. kom
505-873-267, 601-307-103